| Daenerys3131 a întrebat:

Daca dau follow pe Instagram unui baiat, risc sa par disperata sau sa creada ca sunt interesata de el in acel sens? Faza e ca nu vreau sa creada asta, vreau sa fim prieteni (mai buni ca sa zic asa). Vreau sa mentionez ca am iesit de cateva ori afara cu grupul si ne intelegem okay.

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Daca e din ala care se crede macho si cuceritor poate o sa ii treaca prin minte. Dar nu prea cred, e doar un follow, nu o cerere in casatorie

| Daenerys3131 explică (pentru devilshelp):

Ai dreptate! Multumesc!

| devilshelp a răspuns (pentru Daenerys3131):

Cu placere, succes happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu e dubios deloc daca va si stiti

| Luisaa90 a răspuns:

Depinde de caracterul lui. Daca are o parere prea buna despre sine, s-ar putea sa creada ca esti interesata de el in acel sens. Iar daca e mai cu "capul pe umeri" nu ar gandi din perspectiva asta si ar fi ok atunci. =)

| Daenerys3131 explică (pentru Luisaa90):

Multumesc pentru raspuns!