| raul230 a întrebat:

Dacă nu am sărutat o fată niciodată o sa am probleme dacă încerc pentru prima dată?

3 răspunsuri:
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Deci mă uimiți, serios laughing) Ce probleme crezi că ai putea avea? Oamenii se sărută de când lumea, crezi că a trebuit să-i învețe cineva? Stai calm că nu pățești nimic, există un început pentru toate happy

| Docmiau a răspuns:

Ea trebuie să ştie asta şi să te susțină, să aibă răbdare. Sfat: ține-le moi, gura nu foarte deschisă. Urmăreşte tutoriale video

| raMLesS a răspuns (pentru Docmiau):

Ce sexi esti, mrr rolling on the floor