| 123_6738 a întrebat:

Daca o fata imi spune ca nu vede in mine decat un best friend credeti ca se poate razgandi? Mie imi place de ea si ea stie lucru asta...

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, se poate razgandi, dar vezi ca daca insisti s-ar putea razgandi si intr-un alt sens si sa nu mai fiti chiar asa de buni prieteni, mai bine astepti si poate cu timpul...

| SweetLoveX a răspuns:

Normal.niciodata nu este prea tarziu.dar nu stiu depinde si de ea.eu iti urez mult succes si incearca sa mai vorbesti cu ea