| anonim_4396 a întrebat:

Buna cea mai buna prietena a mea mi-a zis intr-o zi pe mess ca ea s-a indragostit de baiatu de care sunt eu indragostita si mi-a zis ca ea nu vrea sa ma piarda pe mine pentru el si ca nu stie ce s-a intamplat de s-a indragostit iar eu i-am zis ca nu poate sa imi faca lucru asta iar ea vazand ca eu m-am suparatcrying mi-a zis ca nu il iubeste si ca a glumit dar la scoala ea se uita foarte des la el si este foarte entuziasmata atunci cand il vede. Voi ce credeti il place sau doar a vrut sa vada cum reactionezcrying?

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

Indiferent ca il place sau a vrut sa iti vada reactia, a actionat gresit. Daca ea intr-adevar il placea, stiind ca il placi si tu ar fi trebuie sa stea in banca ei. Daca a vrut sa vada doar cum reactionezi, iar nu-i bine. Adica iti face teste sau ce? Pe asta se bazeaza o prietenie : pe teste aiurea? Ar trebui sa discuti cu ea si sa ii spui parerea ta si sa o urmaresti in momentul in care incearca sa iti aduca argumente.

1 răspuns:
| Creatsaaaaaaa a răspuns:

S'ar putea sa-l placasad... dar s'ar putea sa nu poate na vrea sa te faca geloasa nu stiustraight face... ceva de genu am patit si eu. dar nu a glumitcrying. sper ca la tine sa fi glumit:*