| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, deci..., uneori cred ca nu sunt normal la cap, cu toate fetele vorbesc pe Facebook, normal, gasesc subiecte, vorbesc o gramada, cu fata pe care o plac NIMIC..., ii zic ce face, imi spune: " Bine, tu? " eu ii zic "bine", m-am saturat sa o intreb ce a mai facut azi, si ea nici nu-si mai da interesul. Dupa ce ii zic si eu "bine", ce ii zic? laughing, cum intru in discutie ma refer? straight face

2 răspunsuri:
| Deborah54 a răspuns:

Buna intreab-o ce interese are, cum i s-a parut ziua de azi, ce iubeste sa faca si unde iubeste sa mearga. Ce uraste cel mai mult sa faca. in primul rand incearca sa-i devii prieten iar apoi ceva mai mult (aceasta e parerea mea ). Sper ca te-am ajutat cu ceva succes.

| anonim_4396 explică (pentru Deborah54):

Ne cunoastem de mult, stiu chestiile astea.