| Qualquai a întrebat:

Salut TPU,
De ce am o dorinta de a îmi cauta un scandal?(Întrebarea e cat se poate de serioasă)
Nu am avut o bataie/scandal in ultimii 2 ani si eram destul de paralel cu ea.
Dar se pare ca de vreo 5-6 luni am devenit destul de agățat pe treaba asta si am început să fiu destul de încrezător in mine.
Mentionez ca am crescut intr-un cartier destul de rau famat, unde fiecare e cu "gangul" lui. Însa totuși pana nu de mult, nu aveam asa "dorinte".

Răspuns Câştigător
| Dana2103 a răspuns:

Nu e vorba doar de hormonii barbatesti. Si femeile sunt dramatice. Dramatismul ascunde o serie de tulburari de personalitate

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Probabil pentru că viața ta se consumă într-o monotonie. Prin urmare, simți nevoia de ceva care să te scoată din această stare.

| Linda a răspuns:

Canalizeaza-ti energia pentru a invata limbi straine, sa fii foarte bun la un sport, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil vrei să-ţi etalezi bărbăţia şi noua personalitate.

| Hdhdj a răspuns:

Ai nivelul de testosteron crescut. Fa sex si o sa iti revi