| AlexValentinn a întrebat:

Cand eram mai mic gen clasele 6-8 s-a facut un bullying legat de mine cum ca as fi gay iar asta se trage ca eu cand eram mic m-am pupat cu un băiat cand aveam 6 7 ani. Iar acel bullying din clasele 6-8 m-a afectat destul de mult pentru ca eu puneam la suflet orice vorba mica. Mentionez ca nu am avut atracție pentru vreun băiat sau ceva vreodata, am avut numai pentru femei. Apoi am început să fumez iarba iar primele dăți corpul nefiind obisnuit cu substanta cat timp ma ținea efectul adică 1 ora spre 2 parca ma atrăgeau un pic si băieții dar dupa ce am devenit fumător agresiv si corpul s-a obisnuit nu am mai avut treaba asta nici macar pe efect nu ma mai atrăgeau, asta oarecum am inteles-o ca nu era corpul obisnuit si reactiona ciudat. Trece timpul ce trece si apoi ma abordează o femeie de 45 de ani pe strada. Eu atunci eram virgin si voiam odată sa ma dezvirginez si am acceptat, am băgat-o in seama... Nu intru mult in detaliile poveștii ca e mult de povestit. Experienta noastra sexuală a eșuat. Adică nu am putut sa o frec ca imi murea dupa ce o penetram de câteva ori. Am incercat asta câteva nopți la rând si tot n-am reusit. Tin sa mentionez ca era nebună la moșu de internat la psihiatrie si m-a facut cu capu dar asta am realizat dupa cateva zile. Si dupa ce am încheiat cu ea dupa cateva zile am început să imi pun intrebarea ce orientare am. Eu stiu ca imi plac femeile si nu bărbații dar creierul meu o ia razna si câteodată imi joacă feste. Dar nu stiu de ce s-a dus in directia asta creierul meu... Nu vreau răspunsuri gen sa avem alte probleme acu cu virusul corona sau nu stiu ce. Vreau răspunsuri serioase.

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Nu ai motive sa crezi ca esti gay, pentru ca nu ai putut sa rezolvi purisanca; nu are legatura una cu alta, daca te atrag femeile si vrei sa te culci cu ele, esti straight; daca poti si sa consumi actul, este alta chestiune. Cred ca ai plecat la ea cu inima indoita, si de asta s-a indoit si altceva.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai două motive serioase pentru eșec: emoțiile și iarba.
Nu faptul că ai altă orientare sexuală; asta nu cred să fie adevărat, dar nu e imposibil să „te lucreze" la subconștient și asta nu te va ajuta nici pe viitor.

| Crackman a răspuns:

Iei un cstravete si daca iti place stii raspunsul