| anonim_4396 a întrebat:

De ce cant melodiile rap bine si cele disco si pop le cant ca naiba? Funda, am ureche muzicala sau nu?

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Vecinii tai ce zic?

| Psychic a răspuns:

Eu stiu ca rap-ul e mai mult vorbit...iar pop-ul se canta, disco tot pe acolo, asa ca...intreaba un profesor de muzica cel mai bine, pe viu.Bafta!
P.S.: sunt cantareti celebri care nu stiu sa cante (au si recunoscut) de ex.: vocalistul de la "The Smashing Pumpkins". Toata treaba e, se pare ca, sa ai un marketing bun, sarm si muzica sa fie de calitate.