| anonim_4396 a întrebat:

de ceva timp am inceput sa ma resemnez fata de despartirea de prietena mea si toate cele intamplate cu noi, dar de cateva zile, am inceput sa am vise cu ea si ma trezesc nervos si continui sa fiu nervos toata ziua, am devenit irascibil.
Cine imi poate da un sfat cum sa scap de chestia asta...

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vorbește cu ea și spune-i exact ce fel de vise ai. Cel mai probabil dacă vei vorbi cu ea nu o s-o mai visezi.

| FanulMeu a răspuns (pentru OnuOnulică):

Problema e ca nu mai vrea sa vorbim, spune ca e pentru binele meu, am incercat sa vorbesc cu ea dar nu imi raspunde nimic ma ignora, si asta ma enerveaza si mai tare.

| OnuOnulică a răspuns (pentru FanulMeu):

Spune-i că e ceva important. Oricum, dacă vezi că nu mai simte nimic pentru tine indicat ar fi să-ți continui viață și să cunoști altă fată.

| FanulMeu a răspuns (pentru OnuOnulică):

Eu incerc sa imi continui viata, dar problema e ca am inceput sa o visez exact cand incerc sa ma apropi de alta fata, devin nervos in urma viselor si... nu mai pot fi calm restul zilei. Nu imi raspune in nici un fel. m-a bagat pe block la facebook whatup nr de telefon tot

| ioanaibrahimovic10 a răspuns:

Incearca sa te gandesti ca mai sunt si alte fete, poate mult mai bune ca ea. Sunt sigura ca e doar o stare de moment, asa se intampla de obicei dupa o despartire. Nu o sa te mai gandesti la ea daca incerci sa faci alte lucruri. Poti sa iesi, sa iti faci prieteni noi si o sa vezi ca uiti. Baftaaa!