| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp m-am apucat de fumat(vreo 2 saptamani) am 17 ani fumez o data la 2-3 zile cate 2 tigari Marlboro rosu scurt de obicei.
Stiu cat de daunator este fumatul dar imi face placere sa fumez.
Pentru inceput ce sa fumez?
E ok daca continui cu Marlboro sau este prea tare?
O seara frumoasa.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Continua cu ce vrei... tigarile tot de rahat sunt, tot puti de la ele, tot iti ingalbenesc dintii, tot iti distrug plamanii

3 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Pustiule, opreste-te acum pana sa faci o prostie. Crezi ca e cool sa fumezi? Crezi ca e cool sa dai 17 lei zilnic? Lasa prostiile si fa altceva sa impresionezi oamenii.

| σκμ a răspuns (pentru FuriaGogoasei):

Nu doresc sa impresionez pe nimeni.

| σκμ a răspuns (pentru FuriaGogoasei):

Acum regret ce am facut pur si simplu nu mai pot scapa de ele.