| ciprianZin a întrebat:

Deci am 17 ani si m-am apucat sa fac sala de 3 luni (nu iau proteine/shake-uri sau alte prosti...) si as vrea sa aflu cum ar trebui sa fac sala sa fie cat mai eficienta, sa pun atat masa pe mine cat si sa definesc corpul intr-un timp cat mai scurt.
Dau Funda tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ciprianZin explică:

Ms mult de info, eu nu sunt de acord cu proteinele pentru ca iti forteaza inima si alte chesti de genu care iti baga apa la inima si iti oboseste inima..., dar stiu ca trebuie sa-mi iau doza zilnica de proteine/vitamine si celelalte din mancare tongue

| Cosmin86 a răspuns (pentru ciprianZin):

Serios? iti forteaza inima, iti baga "apa la inima "?

De unde scoti ma asemenea IDIOTENII?

Ai citit vreo carte de anatomie in viata ta?