| Menker a întrebat:

Deci fac un party de ziua mea, si am invitat cam 16 persoane(fete si baieti). Problema e ca apartamentul in care ma aflu(etajul 5) nu e sa zicem foarte mare si ma cam tem sa nu am loc pentru toti. Cum as putea ocupa acesti prieteni pe un teritoriu asa mic? Ce activitati, etc...

Fundawinking

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Pai ati putea juca carti sau jocul "invarte sticla" (unde sta toata lumea in cerc).

| suntserios a răspuns (pentru JustRoxanne):

Invarte sticla la 16 ani...

| JustRoxanne a răspuns (pentru suntserios):

Nu precizeaza nicaieri ce varsta are. LOL

| suntserios a răspuns (pentru JustRoxanne):

happy mi a sarit 16 ala in ochi sorry

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inchizi lumina, dai drumul la muzica si ii lasi sa se inghesuie intre ei

| MariaRawrr a răspuns:

Pai carti, adevar sau provocare, sticulta, mima(char daca ai 16 ani, tot e distractiv! happy ) va faceti masaj in grup sunt multe activitati! Sper ca te-am ajutat