| Test2016 a întrebat:

..eu acuma numai sunt la scoala, dar in urma cu doi ani in primul an de liceu ( adica clasa a 9 a) eram pe domeniul de hair-style. Eram vreo 35 in clasa, 5 baieti si 30 de fete, problema care era la mine: faptul ca am suferit prea mult si in copilaria mea nu am fost suficient de fericit, nu prea am cuvinte la mine, eu eram mai tacut si mai mult retras. Pe cand ceilalti baieti erau mai (smecheri) fetele se duceau numai la ei, dar la mine nu venea niciunana nimeni nu ma baga seama nu eram dorit de nicio fata din clasa si nici de la celelalte clase pentru ca nu eram sociabil eram timid si retras. Si de atunci dupa ce am plecat din acea clasa, din cauza cum ma tratau am jurat ca nu o sa mai scot o vorba cu ele toata viata in fine nu imi placeau de toate doar de cateva, dar din cate am auzit cica lucrurile o sa se schimbe adica o sa se razgandeasca intr-o zi si o sa spuna ca le pare rau, voi ce ziceti sa le iert daca se vor razgandi peste o anumita perioada chiar daca eu am jurat? Va rog dati-mi sfaturi fara luare in batjocora. Va multumesc frumos astept raspunsuri de la voi.

1 răspuns:
| mellybran2021 a răspuns:

Nu te opri din a fii tu însuți iar persoana potrivita va apărea. Morala, viata e scurtă...keep gong forward.