| thereisallama a întrebat:

Hummm... cica maine murim. Ce credeti despre asta?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Uite care e faza - sfarsitul lumii nu poate fi prevazut in niciun fel. Chestia cu terminarea calendarului maias nu inseamna decat ca se trece la urmatorul. Pentru ei sfarsirea unui calendar insemna un prilej de bucurie, nici de cum apocalipsawinking In plus NASA a asigurat omenirea incapatanata ca nu e niciun risc din niciun punct de vedere. Sfarsitul lumii e hotarat numai de Dumnezeu si poate fi chiar acum cand iti scriu, poate fi ironic maine, sau peste un milion de ani ca tot nu vom putea sti dinainte straight face Nu te ingrijora, traieste-ti viata. Toate zvonurile astea de prost gust sunt aruncate de mass media pentru a face bani atata tot. Cica sfarsitul lumii trebuia sa fie si in 2000 si in 2008 etc dar traim deci lasa aceste aberatii si vezi-ti de viata in loc sa asculti oameni necunoscatori :*

6 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Nu o sa fie nimic. Oamenii nu au cum sa stie cand o sa se intample. Si pana la urma. asta e. daca e sa murim, murim.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Suntem cu multi ani in urma altora, asa ca mai avem de asteptat.

| IonelaaaS a răspuns:

Nimkia chiar nimika....adika am"murit"in 200 in 2006 in 2011 amu iar so trezit cv destept sa zcica ca murim in 21 12 2012 la anul a zice careva ca murim pe 13 12 2013 sau ceva de genu, tu ce crezi despre asta?laughing

| geocarul a răspuns:

Ce sa zic iti urez o viata lunga

| puisor98 a răspuns:

Nu moare nimeni mai oh go on sunt doar aberatiiwinking stai linistit happy

| PIRATES a răspuns:

Ideea este ca orice ar fi eu tot ma duc maine la scoala!sad