| Andrea53 a întrebat:

Iar am probleme cu baietii aia!
Doar ca de data asta sunt 4!
Decii dupa ce am iesit de la scoala, astia patruerau in spatele meu.
Si capetenia mi-a dat o palma peste fund!
Vroiam sa ma intirc la el dar al patrulea baiat era de la cealalta clasa si imi era frica sa ma intorc. Asa ca am luat-o inainte!
Dc mi-a dat palma peste fund?
Acum o saptamana ma ignora... iar acum imi da palme!
Acum ma simt ciudat! Sunt agitata! Si imi vineb sa lovesc pe cineva!
Si imi bate imima tare!
P. S nuimi place de tipul care mi-a dat palma!
Ce sa fac?
Fundissa!

4 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Nuì baga in seama ca probabil au diferite complexe si daca iti da tie o palma la fund, se cred smecheri dar de fapt sunt niste fraieri

| Nessie a răspuns:

Trateazai cu indiferenta pe toti...iar in cel mai rau caz, daca se repeta poti sa ii dai o repilca ce sa il puna la locul lui ori sa ii spui dirigintelui/dirigintei.Si poti incerca sa o iei pe alt drum astfel incat sa nu te mai urmareasca si sa rada pe seama ta.
Sper ca te-am ajutat! Bye

| muteanupaulcostin a răspuns:

Ignorai mai bina, ia-o pe alt drum sau pleaca tu ultima sau prima (fata de ei). Eu si un prieten am fost urmariti de un baiat si ne-am ascuns, am umblat prin toata piata si de abia am scapat de el D

| SangeDeTaur a răspuns (pentru muteanupaulcostin):

Vb cu unu si rupeilaughing nu te lasa calcata in picioare asa a incercat unu mai mare sa gesticuleze o palma desi era toata clasa lui se rugau toti sa nul omor vb cu cineva... daca vei continua sai tratezi cu indiferenta se vor invata pana maine te si violeaza