| BaDz a întrebat:

Iarasi eu,cum am spus si in intrebarea trecuta simt ca viata mea nu are nici un rost iar de data asta am ajuns la disperare,ma enervez din orice nu mai vreau sa ies din casa numa sa stau in pat sau la pc, simt ca nu o sa mai scap de asta iar cateva lucruri agraveaza situatia chiar nu stiu ce sa fac ma simt oribil imi este scarba de mine insumi iar urasc tot si toata lumea.Help!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

PC e bun in momente de suparare ca te tine ocupat dar nu uita ca trebuie sa inveti ca sa ai niste studii macar liceul sa-l faci apoi iti cauti un servici sau faci un curs. Lasa lumea si ura daca ti-a tras teapa si daca incerci cu altcineva la fel vei pati.

| AtateaConditii a răspuns:

Asa ma simt si eu, si cred ca persoanele din jurul meu ma influenteaza astfel. La scoala am colegi enervanti, cu iq de gaina si barfitori si ma enerveaza ma streseaza, nu suport sa merg la scoala. Daca nu ii suporti pe cei din jurul tau trebuie sa te indepartezi de ei cat e posibil, incearca sa iti schimbi anturajul, sa faci mai multe activitati placute, sa nu iti planifici viata, las-o sa te ia prin suprindere. Incearca sa fii calm, indiferent la lucrurile care te obosesc si te enerveaza, spune-ti ca n-are rost daca te supara nu mai te obosi degeaba.

| WhiteLife a răspuns:

Roaga-te.

| BaDz explică (pentru WhiteLife):

Sa ma rog pentru ce?

| WhiteLife a răspuns (pentru BaDz):

Pai pentru ca vrei ca viata ta sa capete un sens, sa simti ca viata merita traita si sa simti ce inseamna sa te bucuri cu adevarat.

| DemonvsAngel a răspuns:

Sincer si eu am patit asa, dar s-a rezolvat pentru ca am cunocut oameni noi care m-au facut sa ma simt bine. Este si din frica de a nu fi barfita, dar si din cauza lipsei de stima. Te pup! Daca vrei putem vb pe mess

| MarvK a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mess happy Daca vrei vorbim.

| DemonvsAngel a răspuns (pentru MarvK):

Poftim id-ul meu am chef sa cunosc oameni noi. Alexvsgaby id-ul

| MarvK a răspuns (pentru DemonvsAngel):

Te-am adaugat happy.