| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din semestrul al 2 lea. Am fost pusi in banca in semestrul 1, timp de 9 luni de zile pana la terminarea anului scolar.
1)Prietena mea a avut gura spurcata si i-a spus ca-l plac cu 2 sapt inainte de vacanta. Eram eu, el si ea singuri. Cand el a aflat am fugit si m-a alergat 2 ture de scoala. Cand m-a prins a spus ca nu ma place, dar, ca ma considera de treaba si vrea sa fim in continuare prieteni. Am apreciat.
2) Cand eram in ora, a vazut un biletel cu "iubesc" dar nu era vorba despre el, era scris o alta prietena. M-a intrebat daca il mai plac si daca plac si pe altcineva. A durat ceva pana i-am raspuns : da si da. M-a intrebat pe cine mai plac si m-a inchis in clasa pana am raspuns : "x"
A repetat incontinuu "x". Nu-i vrenea sa creada ( nu stiu de ce )
#) De atunci, cand ne vedeam- ultimele 2 zile - numai de asta ii reaminteam - a promis ca nu o sa spuna! -a zis ca ar fi nesimtit, si el nu este - ADEV
inTREBARI :
1) (RASPUNS DE LA UN BAIAT) : cate sanse de la unul la zece sunt sa-i spuna
2) Ce sa fac sa nu ma mai gandesc
3) Sa-l astept?
Multumesc din avans happy

1 răspuns:
| Alexandr1457Antonia a răspuns:

Fa ce îți spune inimă și sufletul mult succes