| DragosMaryan a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata. am numarul ei de telefon.dar nu stiu ce sa-ispun...Stie careva niste metode de conversatie? happy

4 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Sa te prefaci ca nu ai inteles ce trebuie sa faci la o tema sau sa o intrebi daca vrea sa mearga la un film pentru ca este un film tare sau ceva de genul.

| Melcul a răspuns:

Ce parere ai de Eurovision de anul asta?
Unde ai fost in ultima ta calatorie?
Care este cel mai spontan lucru pe care l-ai facut in ultima luna?"
Ce carte citesti in acest moment?

| ionutalex13 a răspuns:

Poti sa o suni si sa o intrebi daca e de acord sa petreaca cateva ore in compania ta

| Utza_Alexutza_1998 a răspuns:

Pai
Sun-o si spune-i ca vre-ti sa va vede-ti
Daca crezi ca nu poti
Vorbeste cu ea la scoala pe afara cand va intalniti si vezi cum se coporta
Daca zambeste si rade la glumele tale care nu sunt tocmai bune inseamna ca esti norocos si te place
dar nu toate fetele fac asta
unele isi acund sentimentele
Vorbete cu ea si incerca sa va imprieteni-ti
si cand crezi ca e momentu-l potrivit spune-i ca ti foarte mult la ea
si ca vrei a fi ceva mai mult decat o prietenie intre voi
Succes :*