| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata si nu stiu ce ar trebui sa fac sa vorbesc cu ea pe facebook sau face to face.
Pana acum nu am mai vorbit niciodata.

Răspuns Câştigător
| Anastasia1997 a răspuns:

Buna, eu zic ca ar fi mai bine si mai frumos ca vorbesti cu ea face to face. Daca o sa vb cu ea pe fb o sa interpreteze altceva ca esti las sau ca nu ai tupeu. Vorbeste cu ea si zii ce simti in acel moment si u, lasate purtat de val. Sper ca te-am ajutat Funda :*

| subcarpatii a răspuns (pentru Anastasia1997):

Multumesc de raspuns. Alte sfaturi mai ai? happy

| Anastasia1997 a răspuns (pentru subcarpatii):

Sper sa vorbesti cu ea daca nu ai facut.o pana acum, nu fi timid si fa-o sa inteleaga ca o placi, ca nu esti ca ceilalti baieti ca poate sa aiba incredere in tine si se ataseze si chiar sa formeze un cuplu.Lasa balta comunicarea cu o fata pe care o placi pe facebook sau alte retele de comunicarewinking

| subcarpatii a răspuns (pentru Anastasia1997):

Asa ma gandeam si eu doar ca am vrut sa aud o parere.

| Anastasia1997 a răspuns (pentru subcarpatii):

Ma bucur atunci eu iti tin pumii! Ce zici merit funda laughing :*

| subcarpatii a răspuns (pentru Anastasia1997):

Mai am o intrebare. Dupa cat timp ar trebui sa ies cu ea la un suc sa o plimbare?

| Anastasia1997 a răspuns (pentru subcarpatii):

Pai depinde cum merge relatia, daca sunteti apropiati dupa o luna zic eu asa este foarte bine doar daca merg lucrurile intre voi. happy

| Anastasia1997 a răspuns (pentru Anastasia1997):

Daca mai ai nevoie de ceva si te pot ajuta, intreaba-ma happy

| Anastasia1997 a răspuns (pentru subcarpatii):

Daca mai ai nevoie de ceva si te pot ajuta, intreaba-ma happy

| subcarpatii a răspuns (pentru Anastasia1997):

De-as putea ti-as mai da inca o funda.

| subcarpatii a răspuns (pentru Anastasia1997):

Bine asa o sa fac happy

| Anastasia1997 a răspuns (pentru subcarpatii):

mersi oricum laughing :*

| Axys a răspuns (pentru Anastasia1997):

Corect!

15 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Incepe intai pe facebook iar apoi dupa ce va cunoasteti o inviti la un suc sau cafea

| Axys a răspuns:

Pai simplu incerca sa vb cu ia sa o cunosti happy

| Ion_Andrei_1977 a răspuns:

Eu iti spun sa incepi sa vorbesti cu ea de exemplu -Ce faci? Esti bine? Cum te simti? Asa va vedea ca iti pasa de ea si poate la un moment dat te va alege! big grin