| DrTrxTr115 a întrebat:

imi puteti lasa un comentariu frumos pentru facebook la o fotografie a unei fete, gen "Cea mai frumoasa, te pup" doar ca mai frumos! Funda repedee laughing! [ Eu sunt baiat ]

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Eu zic sa ii scrii asta in privat. Gen "imi place poza cu tine cu cioc de rata" sau ma rog, ce poza iti place tie... si pe langa ca o gadili intre coarne, mai poti sa si incepi o discutie cu ea. Gen unde era cand a facut poza, cu ce avea legat parul, cu cine mai era etc. Fetelor le place sa vorbeasca despre elewinking

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Ba esti nebun? unde e link-ul cu facebook? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vad asemenea intrebari incep sa tanjesc dupa monarhia absolutista. Esti atat de prost incat nu poti scrie un comentariu de un rand singur? Chestiile astea trebuie sa vina de la tine, omule (intuiesc ca esti om, desi nu as baga mana-n foc), nu de la noi. Noi nici nu cunoastem fata. Tu esti ala de trebuie sa ii zici lucrurile care iti vin in minte in legatura cu acea poza, nu noi.

Tepes, Tepes, Tepes...

| Grimster a răspuns:

I don't want to live on this planet anymore.