| BlackBlood29 a întrebat:

SALUT TPU, imi puteti spune cum sa fie compatibile componentele pc? adica ce trebuie s aiba plac de baza si placa video etc FUNDA

1 răspuns:
| price a răspuns:

Pai in funnctie de placa de baza daca este pe sata2 sata1 placa de baza are conectivitate pci express. Daca la placa video trebuie conectori molex si cate, rami sunt in functie de tipul placi ddr1, ddr2, ddr3 etc pe cand la placa video nu conteaza ce ddr este, fi si tu mai concins ca nu stiu cu ce sa incep, ce vrei sa ai pe pc ce configuratie ai la pc acum