| SmQaLeXuTzz a întrebat:

in liceul in care ma voi duce, cunosc un baiat mai smecher (are prieteni, etc.)ne intelegem bine deoarece eu cu fratele lui am fost colegi si am si ramas tovarasi, credeti ca voi fi privit altfel daca voi sta cu el la liceu?

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Daca te intelegi bine si te simti ok cand esti cu el atunci cui ii pasa cum o sa fii privita? Nu va mai umpleti capul cu chestii de genul, lumea are pareri diferite despre orice persoane. Unele persoane care poate nu-l plac o sa te judece probabil dupa asta sau pur si simplu o sa fie indiferenti, la fel cu cei care il plac.Depinde de fiecare persoana in parte.

| SmQaLeXuTzz explică (pentru 愛日本):

Ups, sunt fata acum.

| 愛日本 a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Nu am de unde sa stiu, de obicei fetele fac asta laughing greseala mea, oricum ramane valabil ce am zis.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Un smecher adevarat nu merge dupa altii, ceilalti trebuie sa vina la el!