| PatryRox a întrebat:

Intrebarea mea nu e chiar o intrebare big grin dar. nu stiu ce e cu mine, ma simt cu moralul la pamant, pentru ca, mi s-a oferit oportunitatea sa ma fac cantareata ( visul meu de pana acum ) dar eu, am cam refuzat. Parca nu mai vreau acel lucru, nu mai vreau sa cant, sa fiu pe scena, nu stiu. Problema este ca, cel care mi-a oferit acest lucru este un domn care si el este muzician. Numai ca el pana acum din cate stiu eu a cantat in romana, si eu vreau sa in engleza, si nu stiu daca pot face fata, vocea mea nu este foarte ridicata ( apropo, sunt fata big grin ) cand cant am o voce normala, feminina, dar toti ma pun sa cant mai sus, su asta ma depaseste angry. Va rog, un raspuns cu ce as putea face in acest moment, si in plus, accept orice raspuns big grin

dau funda celor mai bune raspunsuri >big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ești destul de pregătită să accepți provocarea și sfaturile celor din jur!
Gândește problema la rece!
Succes.
Pa, pa.