| anonim_4396 a întrebat:

la sfarsitul anului in 2012 am injurat-o pe o colega din clasa pe mess ca nu vroia sa raspunda, dar nu mi-am dat seama ca e ma-sa langa ea la pc si am injurat-o si pe aia fara sa stiu ca-i ma-sa, credeam ca e fii-sa si imi zice ca o sa aiba o discutie cu maica-mea chatterbox dar cand m-am uitat in istoric de conversatii atnci am observat ca-mi zice ca e ma-sa ca prima data n-am observat ca am inchis fereastra de conversatii fara sa vreau dar apoi i-am dat igg. Credeti ca ma-sa o sa vina la scoala ca sa ma certe pe mine?

7 răspunsuri:
| BloomyxD a răspuns:

Ehh,în primul rând nu trebuia să o înjuri. dacă vine, asta e. Puţină morală pe care o meriţi nu strică oh go on.

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ce pot sa zic este ca multi isi stocheaza conversatiile pe messenger, poate si tu, si de asta nu conta daca era mama ei sau nu langa ea ca putea sa-i arate. Acuma cu faptul ca vine la scoala sau nu depinde de contextul in care s-a desfasurat toata actiunea, adica mai exact ce ati vorbit si ce ati stabilit atunci, daca ofensa este mare este posibil, daca nu nu. Parintii vin la scoala in principal daca copii vor acest lucru, in rest ii lasa pe acestia sa-si rezolve problemele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vine, sa le injuri pe amandoua de tac-su.

| Zuzazozo a răspuns:

Nu cred ca o sa vina mama acestei colege la scoala ca sa te certe pe tine.Asta a fost ca un fel de advertisment.

| d3javw a răspuns:

laughing) dacă vroia ceva o sună pe maicata și dacă vine la școală care e problemă?laughingsă vină poate mai învăța ceva

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Nu fii pre sigur ca nu va veni.

| NotBad a răspuns:

Daca sunteti prietene mai apropiate eu cred ca v-a avea o discutie cu mama ta si atat tot, si poate o sa te certe si pe tine de ceva, in rest o sa fie totul ok. FUNDA?