| qwerty9999 a întrebat:

Luna viitore voi implini 18 ani si as vrea sa dau o petrecere acasa. Cam cati bani mi-ar trebui pentru petrecere? Vor veni 13-14 persoane si nu am foarte multi bani.

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
În jur de 200-300 lei dacă faci o petrecere calumea.Dar dacă una ca între familie 100 lei.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Pornind de la buget gandesti totul; poti organiza un gratar in aer liber, cu bere, sucuri si tort de final. Daca ai avea posibilitatea de a face asta in curtea cuiva sau intr-o padure n-ar trebui sa te coste mai mult de 350-400 de lei( in conditiile in care toti cei invitati beau moderat si nu fac nazuri la bere). Numai ca majoratul e o petrecere unde o sa te trezesti cu musafiri neinvitati -nu uita asta. Daca dispui de mai multi bani,poti imbunatatii meniul-gustari,vin, tarie, alune, saratele, prajituri.