| aGekaM a întrebat:

Salut TPU,
M-am tot gândit de ceva timp să îmi fac un tatuaj pe antebraț și mai exact vreau un text interesant. (Nu vreau sa desenez nimic cu pixul sau orice altceva de genul)! Aștept niște sugestii, exemple cu texte, dacă mă puteți ajuta. Mulțumesc frumos big grin
P.S : Sunt băiat!

9 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Daca tot iti faci un tatuaj, ar trebui sa faci ceva de care esti convins ca te reprezinta si te va reprezenta si in viitor. De exemplu, daca ai vreunul, un hobby de care esti foarte pasionat. Sa scrii o idiotienie cu care e posibil sa nu mai fi de acord dupa cativa ani nu e o idee asa de buna

| aGekaM explică (pentru RaduManole):

Tocmai de aia caut ceva să îmi placă și să-mi reprezinte oarecum viața. Nu, nu am de gând să îmi fac banalități ca mai târziu să le scot, cu siguranță nu!

| aGekaM explică (pentru RaduManole):

Tocmai de aia caut ceva să îmi placă și să-mi reprezinte oarecum viața. Nu, nu am de gând să îmi fac banalități ca mai târziu să le scot, cu siguranță nu!

| Dreamer a răspuns:

Uite asa happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Cauta ceva ce te reprezinta aici http://cuvintecelebre.ro/toate-citatele
Sau lasa pe cel ce-ti face tautaujul sa te sfatuisca!

| malvinacroft a răspuns:

Mai bine fa-ti un tatuaj temporar. Omul se shcimba foarte mult in timpul vietii, si peste 10 ani o sa regreti, orice text ti-ai scrie pe brat. O sa vrei sa il schimbi si nu o sa mai poti...

| aGekaM explică (pentru malvinacroft):

Știu despre ce vorbești, așa gândeam acum ceva timp, că nu am de ce să îmi fac dar totuși îmi plac tatuajele și nu voi ezita să îmi fac unul. Sunt conștient că nu îl voi mai șterge vreodată.

| RobertoAndrei05 a răspuns:

Dacă vrei poţi să scrii "my parents is my life" adică parinţii mei sunt viaţa mea. Funda? happy

| aGekaM explică (pentru RobertoAndrei05):

Cred că știu și ei asta. Caut ceva mai complex.