| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut, TPU!
Ma adresez in special fetelor. Ce complimente va place sa va faca un baiat.
Ofer, funda celor mai frumoase complimete. big grin

3 răspunsuri:
| 00Criss00 a răspuns:

Pai mie imi place cand cineva imi spune ca am ochii frumosi si imi spune ca sunt o papusa happy si in plus sa vb frumos cu mine si depinde de fata in general trebuie sa ii apreciezi calitatile si daca te porti frumos cu ea sunt sigura ca se va bucura big grin

| Sociopat a răspuns:

Eu de obicei le spun ca-s "tezaurul meu folcloric".Se uda toate cand le zic asta.