| Gnomul a întrebat:

Salut TPU,
ma puteti ajuta si pe mine, am un samsung corbu GT s3650 si e codat in vodafone, stie cineva cum se decodeaza? VA ROOOGGG, dau fundawinking

1 răspuns:
| dinamovistul19 a răspuns:

Din pacate telefoanele blocate in retea sunt blocate si nu se prea pot scoate. bine inteles daca sti vreun haker care le are cu asa ceva sau cineva care se pricepe in soft la telefoane il rezolva dar s-ar putea sa nu mearga corespunzator sau sa se strice cu totulstraight face daca e cumparat de la Vodafone nu ai sanse! daca e luat din alta parte poate merge.