| alina099299 a întrebat:

Maine am examen de trecere in cl. a-5-ea si nu stiu ce sa fac ca sa iau o nota buna! Am invatat,am repetat totul,dar am asa mari emotii incat cred ca la examen nici n-o sa stiu cum ma cheama!

CINE RASPUNE PRIMUL, IA FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Hei, stai calm tongue Sa ma vezi pe mine la prima mea teza...cea de la romana big grin Stiam ca am repetat si am invatat destul de suficient pentru o nota mare si asa a si fost. Am luat 10 cu brio! Nu te mai panica atata ca nu ai de ce :* Succes la examen.

2 răspunsuri:
| alina099299 explică (pentru ღMikyღ):

Multumesc!

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Nu te mai stresa, fi calm, pune-te să dormi devreme și totul va fi okay.