| DanielRadu23 a întrebat:

happy

Medicul radiolog a zis ca s-au cam unit cartilajele de crestere de la mana si genunchi cu oasele mele, insa mai este foarte putin spatiu, aproape neglijabil... Mai este vreo sansa sa cresc in inaltime avand in vedere ca am 16 ani si putin, adica eu cred ca e imposibil sa nu mai cresc nici macar 2-3 centimetri de la varsta asta, mai ales ca baiat. Tin sa mentionez si ca stau intr-o pozitie foarte dreapta si nu mai pot sa imi adaug centimetri in inaltime in felul asta si pe langa asta parintii mei sunt destul de mici, mama are 1.53m si tata are 1.71m si eu am acum 1.68m. sad

PS : Am uitat sa il intreb pe medic si de aceea intreb aici.

Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Poate 1,2 cm maxim