| anonim_4396 a întrebat:

E o fata in peco care mi-a atras atentia si problema e cand o invit afara la maså sa bea o cafeluta cu mine, ma refuza. Eu cred ca eu sunt vinovatul pentru ca o abordez gresit. Sfaturi?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca fata lucreaza acolo, e normal sa te refuze, nu crezi? Este in timpul programului.Sau,pur si simplu, nu te place.

| ionutz1890 a răspuns:

Eu cred ca din cauza aspectului fizic, dar si moral, se poate afirma ca ea refuza unica intrebare de a scoatea-o la o cafea, care e produsa din arborele de cafea si care contine antitatea de apa este de 4 g la cea macinata si tot 4 g la cea solubila. Proteinele continute sunt 12 g la cafeaua macinata si 12, 4 g la cea solubila. Glucide: 28, 5 g macinata si 40g solubila. Lipide: 14g macinata si 0, 3g solubila. Sodiu: 70 mg macinata si 40 mg solubila. Potasiu: 2000 mg contin 100 g de cafea macinata si 3850 mg la cea solubila. Magneziu: 230 mg, macinata si 343 mg, solubila. Fosfor, 170 mg cea macinata si 152 mg cea solubila. Calciu, 130 mg cea macinata si 152 mg cea solubila. Fier, 5 mg cea macinata si 4, 2 mg cea solubila. Caroten: 6 mg cea macinata. Mai contine si vitaminele : E, PP, B1, B2, B9.
Probabil ca daca ai si putina vrajeala ce vine din interiorul sufletului tau unic, care poate fi foarte minunat si pasional.
Iti dau un sfat : pune-l pe unu sa o faca sa planga, iar dupa stai numai cu ea si arata-ti pasarea fata de corpul ei divin si in viata de zi cu zi.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| NameInUse a răspuns:

Pai daca esti urat se gandeste ca o varsa inapoi daca se uita la tine

| Nica696969 a răspuns (pentru NameInUse):

Serios? ce raspuns e asta?

| NameInUse a răspuns (pentru Nica696969):

E la misto man, dar aspectul fizic ar putea fi o problema, nu crezi?