| Nyka a întrebat:

Am visat ca eram cu o amica de-a mea, intr-o casa veche si era intuneric si era doar un scaun.Amica mea mo apucat de mina si a inceput sa ma sarute pe buze... si indata m-am trezit caci o sunat tel. Oare ce ar insemna acest vis? Eu fata sa ma sarut cu alta fata?! De cind ma stiu mie imi plac, si am orientatia spre baieti nu fete. Astept rs. dum...

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca ai avut un vis ...atat!
Nu va mai puneti atatea intrebari despre semnificatia filmelor ...sunt doar semnale aleatorii ale subconstientului nostru!
Nu inseamna nimic.a fost doar un vis

| MisteriuosGirl a răspuns:

Pai, poate ca nu e nimic, sau poate e vorba de o teama de a ta!

| crisss94 a răspuns:

Este doar un vis.nu trebuie sa il iei in seama.