| anonim_4396 a întrebat:

noutate: vreau sa ma apuc sa cant la chitara... chitara deja am dar nu am gasit nicun site din care sa inteleg cum se fac acordurile... cel putin mie nu mi-au iesit. stiti vreun site pe care as putea sa intru ca sa invat sa cat? puppy dog eyes

fundita? of course! :-s

Răspuns Câştigător
| Ioana9769 a răspuns:

Iti zic eu pentru ca si eu m-am chinuit din mai sa invat singura, cu situri si filmulete dar... nimic.
in vacanta am facut cateva ore cu un profesor si acum ghici ce? nu mai am nicio problema. acum stiu acordurile perfect si nu ma mai incurc nici la bataie sau ciupitura.
e mult mai usor sa inveti cu cineva decat online.

1 răspuns:
| RoxAnana a răspuns:

De ce nu faci cateva ore cu un profesor?