| Ciudata7492 a întrebat:

nu știu ce să fac, de 3 zile mă uit la un serial ( meteor garden ) am văzut deja 34 de episoade, mă rog, intr-un episod a fost o scenă tristă și am inceput, dar nu asta e problema am plans 3-4 episoade, acum încep să plang dintr-o dată, mă calmez și incep iar să plâng, de obicei incep să plâng când mă gândesc la serial.
Nu știu ce e cu mine, incep să nu mai fac diferenta intre serial și realitate, mă simt ca și cum aș fi acolo, vă rog nu radeti

Dau funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Klandestin14 a răspuns:

Buna, știu sentimentul, secvența aceea, a produs o sensibilizare in tine. Poate sa fie legată de frustrări mai vechi sau poate ești intr-un moment mai sensibil acum. Cu timpul o sa uiti și o sa îți treacă. Va fi bine!

4 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Acel fragment din serial te-a atins pe suflet, te-a facut mult mai sensibila, crede-ma ca nu esti nici prima nici ultima careia i se intampla chestii de genu`. Cu timpul o sa treci peste asta si o sa uiti acea scena.

| Treaem24 a răspuns:

Consulta un pshiholog cea mai bună soluție poate sa fie ceva emotional

| Ciudata7492 explică (pentru Treaem24):

Nu pot să consult un pshiholog, nu este nici unul în zona din care sunt

| Ciudata7492 explică (pentru Treaem24):

Nu pot să merg la pshiholog, nu este nici unul în zona mea