| TrickOrTreat a întrebat:

Nustiu dacă e categoria potrivita....
Asa pe 10 decembrie fac 14 ani și acum și ieri dimineață de 1 Decembrie am fost la tara și eu cu o ruda de.a mea și cu un vecin fumau și au 14 ani asa și m.au tentat și am tras și mi.a plăcut și revin la subiect :KENT-UL CLASIC ESTE SLAB?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Hai să îți dau un sfat: NU te mai lua după alții, lasă țigara cât mai poți!
Ești un copil și întrebi dacă Kent-ul Clasic e slab.

+ Că nu avea cum să-ți placă din prima. Înțeleg că ești un copil și că ți se pare "cool" să fumezi. Dacă te apuci, pe lângă faptul că o sa fie o risipă de bani îți mai și distrug plămânii.

1 răspuns:
| AH5 a răspuns:

Salut! Frate nu stiu, nu ma pricep la tigari am o varsta si nu fumez. Dar toate tigarile au o cifra de ex: Kent 1, Kent 8 etc. acuma nu imi vine in minte cum se numeste cifra aia, tigarile cu cifra cea mai mica de ex 5, 3 sunt cele mai slabe. P.S. Cu cat nu pui botu' la ce fac altii cu atat esti mai independent si mai superior.