| anonim_4396 a întrebat:

puppy dog eyes.
Pff, ce penibil ma simt.
pentru inceput, cica eram cu un baiat. la care am pus repede suflet. [Razvi] si, si acum mai am sentimente pentru el, am avut o luna si un pic.
doar ca in timpul acela, de 2 luni eram cu alt baiat [Adelin]. bine, nu prea era relatie pentru ca nu ne-am vazut absolut deloc.
duminica a aflat Razvi de Ade. si el stia ca m-am despartit de el. i-a spus un prieten bun din gasca. mda. foarte fain. si inainte sa-i spuna m-am despartit de Ade. si nici nu se uita la mine. nu vorbea cu mine. asa ca m-am simtit in plus, si ca stateam degeaba. asa ca am plecat acasa.
ziua urmatoare am aflat...ca e impreuna cu a doua cea mai buna prietena, Damy oh go on... acum nu am nimic cu ei, nu am de ce sa ma bag intre ei. si nici nu as vrea. dar as vrea din tot sufletul sa ma impac cu el. doar ca el nu mai vrea, logic oh go on. dar Damy imi spune in continuu ca el ar mai tine la mine.
fratee, sufar deja degeaba :-|. as vrea sa o scot cumva la capat. voi ce ziceti? :-s. sa vorbesc cu el? si daca da, ce? va rog puppy dog eyes. multumesc anticipat! :*.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te-ai îndrăgostit de [Razvi]
Stai de vorba cu el.
Pa, pa.

| LovelyKitty2 a răspuns:

Vorbeste cu el si lamureste, spune-i ca il vrei inapoi si ca nu pleci pana nu te intelege.

| GabiiHaș a răspuns (pentru LovelyKitty2):

Mdaaa. Si ce-i zic? -.-'.

| OnuOnulică a răspuns:

Vorbeste mai mult cu el.

| GabiiHaș a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ce, si cum? straight face

| LovelyKitty2 a răspuns (pentru GabiiHaș):

Ca vrei sa vorbesti cu el neaparat, sa te asculte. si pur si simplu ii zici tot ce crezi si ce simti