| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tpu...problema mare am despresie cauzata din motivul singuratatii. Nu inteleg de ce nu am prietene deloc? doar citeva care intr-un fel se folosesc doar pentru cistigul dar in oras nu pot sa ies cu ele nimic. plus luni e discoteca pentru liceul nostru si vreau sa ma duc dar nu am cu cinesad si Anul Nou din nou il voi petrece in singuratate cum sa lupt cu asta? Ajutor!

5 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

De ce nu te imprietenesti cu colegele tale din clasa?

| DeeaDulQik a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Ele sunt cu nasul pe sus...nu ne intelegem

| LegionarulRoman a răspuns:

Mi imi place viata ta.

| Northern a răspuns:

Daca iti petreci revelionul cu parintii tai inseamna ca nu esti asa singura.

| DeeaDulQik a răspuns:

In fiecare an...Anul Nou il petrec doar eu cu parintii e insuportabil vreau ceva nou