| Bogdan0628 a întrebat:

Recent am achizitionat un calculator second hand. Hardul era virusat asa ca am cumparat unul nou, iar cand l-am montat pe cel nou in calculator, nu a mai pornit ( pe celalalt hard pornea inainte de a-l schimba ).
Dupa ce l-am pus pe hardul vechi inapoi in PC, acesta tot nu a mai pornit. Imi puteti da pareri despre problema? Ce sa schimb, ce sa fac?

Dau funda raspunsului cel mai bun

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu-l returnezi celui care ti l-a vandut? Ai stiut din start/prima clipa de acest defect? Daca n-ai stiut da-i cu el in cap celui care te-a pacalit, dar daca ai stiut atunci este vina ta si acum n-ai ce face decat sa suporti paguba.

| Bogdan0628 explică (pentru corbulalbrosu):

L-am primit de la matusa mea, scuze

| FaraNume1245 a răspuns:

Poate nu le-ai conectat bine.