| Lionis a întrebat:

Pe un calculator mai vechi (3 ani) HDD-ul se oprea si pornea de mai multe ori, in timp ce sistemul era pornit, pana ce a murit. Am primit altul de la garantie, apoi a murit placa de baza. Am cumparat alta si un procesor nou, ramisi si am ramas la HDD-ul de la garantie, dar dupa un timp HDD-ul a inceput sa se opreasca si porneasca, ca cel vechi pana cand, eu cred, ca va muri si asta.
Care credeti ca e problema? Eu cred ca-i de la sursa, dar mai astept si alte pareri.

1 răspuns:
| SouLIce a răspuns:

Asta cred si eu incearca sa schimbi sursa si vezi daca mai revine problema