| anonim_4396 a întrebat:

Sa stiti ca problema precedenta a mea nu a fost asa de rea ( http://www.tpu.ro/......-si-ea-pe/ ) am ajuns la o impacare chiar ne-am exprimat totul unul pentru altul dar tot avem nevoie de ceva indrumare, noi nu prea stim ce sa facem. Suntem cei mai buni prieteni dar poarca deja ne simtim incomod sa ne spunem totul cum o faceam inainte pentru ca trebuie sa fim atenti la vorbe, dar sa uitam si de sentimentele dintre noi doi tot nu putem. Vrem sa facem o combinatie intre prietenie si ...nustiu cum sa-i zic nu-i pot zice relatie de stiti voi dragoste pentru ca nu am ajuns la acea etapa pentru ca din cite vedeti e un zid intre noi, unul mare, suntem prieteni si chiar nu stim cum sa procedam ceva ajutor va rog!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sunteti inca copii, dar aveti pretentii mari. Cine va opreste sa va pupati, daca asta va doriti?

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Despre ce zic eu si ce imi zici tu, sau ai raspuns numai ca sa fie raspuns?

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Poate ca sunt copil, dar intrebarea ta nu m-a ajutat deloc la rezolvarea problemelor

| DaianMarian a răspuns:

I ce are daca sunteti prieteni? daca e buna bafta