| panda3 a întrebat:

spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac ca sa am niste unghii frumoase?

4 răspunsuri:
| DeKoniec a răspuns:

Du-te la un salon de infrumusetare dupa care ai grija de ele.happy Succes!

| Schweitzer a răspuns:

Cred ca acesta este articolul potrivit pentru intrebarea ta: http://divalife.ro/frumusete/sfaturi-pentru-unghii-frumoase-si-puternice/

| Ionutzu0077 a răspuns:

Cel mai bun mod e sa le ingrijestiwinking cu mare atentie...

| AnnnnnaXD a răspuns:

Ca sa fie mai rezistente si stalucitoare bea multa apa. Exista si un mic truc pentru a le hrani : fierbe niste apa cu sare si baga mainile in apa calduta timp de 5-10-15 minute, iar dupa aplica un lac de unghii. Vor arata mai bine. Succes!