| klaudiuc19 a întrebat:

sunt a 8 a si nu sunt sigur ce profil sa aleg imi place chimia biologia si fizica cu matematica asa si asa romana sunt de mijloc engleza si franceza e jale sa imi spuneti ce profil sa aleg.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Orice liceu cu profil uman.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Cred ca real pentru ca la uman iti trebuie limbi straine si daca e jale...du-te la real.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Daca nu stai bine cu limbile straine poti sa te duci la real.

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, eu cred ca daca iti plac materiile precum sunt cele enumerate de tine categoric nu ai ce cauta la uman ci cu siguranta trebuie sa urmezi un profil real, stiintele naturi sau de ce nu la mate-info, succes happy

| anonim5297 a răspuns:

Stiinte sociale sau stiintele naturii. sper ca te-am ajutat.

| klaudiuc19 explică:

Ms de raspunsuri!