| AHappyMan a întrebat:

Am si eu o problema. Vreau sa ma epilez pe picioare si pe maini si as dori si eu niste metode eficiente si de durata pentru problema mea. Nu vreau cu lama si daca se poate nici cu ceara.

3 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Crema epilatoare. aparatul de epilat.

| Baky a răspuns:

Pai cu crema dar iti creste repede sad

| moni_9070 a răspuns:

Ai putea sa mergi la salon sa incerci cu ceara sa stii ca nu te doare prea tare, prima data e putin mai dureros, dar dupa te obisnuiesti si nu ai nici o problema. ii poti sune cosmeticienei sa incerce pe o parte mica de piele sa vezi cum este iar daca intr-adevar te doare prea tare renunti. faza la epilatu cu ceara e ca iti creste dupa cel putin 3 saptamani si firul se subtiaza.este cea mai eficienta metoda, o folosesc si eu