| zickuo a întrebat:

Sunt in clasa a 10-a. Si sapt. asta dam 3 teste la matematica din functii si ecuatii. Mai am de invatat calumea 2 lectii pe care nu le stiu deloc. In seara asta am ajuns acasa si nu am cum sa invat.
Ma gandeam sa incerc sa nu merg maine la scoala, si sa stau acasa sa invat calumea si marti la al doilea test sa dau randament maxim.

Ce spuneti?
Nu raspundeti cu :,, Poate te iarta, Ii spui ca nu ai avut timp." Ca nu merge.

E buna ideea?

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Functii/ecuatii, nu o sa folosesti niciodata chestiile astea in viata, doar daca te faci prof de mate, dar in rest la absolut nimic