| DanielPopescu a întrebat:

Salut TPU! Sunt in perioada adolsecentei si am inceput sa plac o fata. Mi-a mai placut de ea cand eram in clasele mai mici (5-6). Acum sunt a 8a si vreau sa ma axez pe examen, dar parca imi tot fuge gandul la ea. Acum cateva zile cand am fost la banchetul de sfarsit de an incepusem sa ne sarutam si parea ca ii place, iar a doua zi mi-a spus ca daca nu as fi inceput eu sa fac asa, nu facea nici ea. Vreau macar niste sfaturi ca sa o uit. Nu cred ca am sanse din moment ce ea vorbeste cu foarte multi baieti in acelasi timp, iar un prieten de-al meu o place de 2 ani. Vreau sa nu ma mai gandesc la ea sau un sfat cu ce sa fac. Sa ii spun dupa examen?
Va rog sa ma ajutati! sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasă.

| isemilia a răspuns:

Din moment ce spui in comentarii ca e posibil sa uiti de ea intr-o saptamana, mai bine o lasi asa.

| FanLenghelianPăstăMedie a răspuns:

Pai dupa examen zic ca e ok sa vorbesti cu ea, daca vrea o relatie foarte bine, daca nu aia e, treci peste, femei sunt destule si o sa mai intalnesti cu duzinele.
Multa bafta frate!

| DanielPopescu explică (pentru FanLenghelianPăstăMedie):

Multumesc! Daca nu uit de ea pana la examen ii spunhappy