| jokerstich55 a întrebat:

Sunt Jimmy si am 16 ani. Baietii zic ca eu am tatele mai mari decat ale fetelor, dar cred ca exagereaza! este vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

E o boala se numeste ginecomastie,si eu o am,nu e nimic de ris, stai linistit, asa e lumea sa radalaughing
Eu fac misto de fete big grin e circu dupa lume cand le iau peste picior, cind le invit sa suga laughing
Sau sa ne tragem de saniilaughing
Eu asa m-am nascut, stai linistit, e ok.
Du-te la un endocrinolog sa nu fie ceva hormonal, capul sus.
esti barbat pana la urmawinking nu as convinsi?
arata-le pe domnu ' presedinte '

5 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Big boobs || probleme. But troubles.

| lollyta31 a răspuns:

Daaa e o mare problema! in curand te vei transforma in extraterestru.rolling on the floor)

| Liviu a răspuns (pentru lollyta31):

:S e ceva amuzant sa razi de un om bolnav, creier de nuca de cocos?