| gabrielosss98 a întrebat:

trebuie sa ies cu o fata la film weekendul asta apoi am vorbit cu parintii si au zis ca nu ma lasa.As putea sa ii conving pana la urma sa merg acolo, dar as vrea sa stiu unde am mai putea sa mergem? Si daca s-ar supara daca o tin de mana.Eu locuiesc in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| cataleya a răspuns:

Ai putea sa o duci la o cafenea, undeva unde puteti vorbi linistiti. Si nu cred ca s-ar supara daca ai tine-o de mana, dincontra ar fi foarte fericita crede-mawinking

3 răspunsuri:
| gabrielosss98 explică:

Mai astept raspunsuri!

| mady960 a răspuns:

Dupa film mergeti la un suc unde puteti vorbi undeva undeva unde sa fiti mai retrasi de restul lumi ca sa puteti vorbiwinkingSi daca o vei tine de mana nu cred ca se va dupara.Baftawinking

| AndreeaMaria96 a răspuns:

Pai ai putea sa o duci intr-un parc de distractii sau ceva de genu asta.Dar daca nu vrei te poti duce cu ea si la o cafea deoarece eu zic ca nu conteaza unde ci conteaza ca va petreceti timpul impreunawinking.