| Bigabi99 a întrebat:

Voua pana la ce varsta v-au aparut cosuri pe fata?
Eu in adolescenta nu prea am avut probleme cu ele dar dar vad ca si acum la 21 de ani ma deranjeaza in ultimele zile...adica nu e acnee dar sunt in jur de 5 cosuri enervante pe fata.
Mentionez ca de cateva zile m-am apucat de sala si de un program de exercitii fizice si ma gandeam ca datorita evolutiei hormonilor pot aparea...
Pareri?

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, ar putea fi și din cauza asta. Eu n-am avut probleme cu coșurile...pe la 14 ani îmi apăruse dar m-am dat cu mălai pe față și de atunci nu am mai avut probleme.