| KhronixB a întrebat:

Va rog din suflet sa nu ma puneti pe siteuri gen Facebook, Anti-Cocalari, etc. Am o problema. Am 13 ani, si de o luna am observat ca imi ies niste bubitze pe capul penisului (Penis Bumps, conform Google). Mie cam frica sa ii spun mamei/tatalui si sa ma duc la doctor sau sa iau ceva medicamente. Stiti de la ce ar putea aparea aceste bubitze? Mentionez ca nu am facut sex niciodata, doar m-am masturbat.

5 răspunsuri:
| KhronixB explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Hm...crem spre alb.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru KhronixB):

Da...am si eu...habar'n-am ce sa fac.

| KhronixB explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Faza e ca nu imi provoaca discomfort, chiar nu ma deranjeaza. Dar cine stie cum se poate agrava. :-s

Răspuns utilizator avertizat