| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa nu radeti de ceea ce o sa va intreb. Deci de un timp ma simt foarte atras de catre o colega de la alta grupa din facultatea de unde sunt. Ne stim doar din vedere, ne avem la prieteni pe net like-uri la poze si cam atat. Am observat ca posteaza foarte mult statusuri din acestea perverse, giff-uri provocatoare, ba chiar m-am uitat la ce a dat like si am vazut ca urmareste site-uri xx, cativa actori etc. Acum vine intrebarea. As dori sa am o aventura cu ea si as vrea sa ma sfatuiti in primul rand daca ar trebui sa incerc sa fac asta si daca da, cum as putea sa fac fara sa para aiurea? Plus ca mai este si situatia asta ca suntem in aceeasi facultate.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca crezi ca si ea doreste o aventura, incearca dar sa ai in vedere ca oricand ar putea sa spuna ceva despre tine prin facultate, daca o superi sau ceva nu merge bine.

| sierra1 a răspuns:

Sigur nu ești tu, cel dintr-a 7 a?

| alexalx1234 a răspuns:

Suna a usuratica. Asta e genul de fata care si-ar trage-o cu orice baiat care ii da bani

| Bluu1999 a răspuns:

Bună! Dacă nu vrei decât o aventură ar trebui să îi spui direct, altfel ar putea să îți facă probleme prin facultate. Cat despre cum o poți convinge să aibă o aventură cu tine depinde de tine, ești băiat mare te descurci.winking